• Akcja "Szkolne przygody Słodziaków"

• Do akcji prowadzonej przez sklepy Biedronka przystapiła również nasza szkoła. Za codzienne kilkuminutowe czytanie pod kontrolą rodziców, którzy potwierdzali ten fakt swoim podpisem w specjalnym dzienniczku, dwunastu uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych maskotkami i książkami Słodziaków.

Oto wyróżnieni uczniowie:

Piotr Pikusa, Milosz Krzyżowski - otrzymali książki;

Jarosław Jurasz, Filip Borecki, Aleksandra Jurasz, Dorota Dyduch - otrzymali Słodziaki;

Amelia Sternal, Anna Żuczek, Bartosz Pikusa, Anna Dyduch, Emilia Kwaśna, Karolina Pająk - otrzymali Juniorów;

• Konkurs na prezentację ciekawej książki

• Z inicjatywy pani dyrektor mgr Barbary Bacy po raz drugi został zorganizowany konkurs promujący czytelnictwo wśród naszych uczniów. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przeczytać książkę nie będącą lekturą szkolną, opowiedzieć w kilku zdaniach jej treść, zaprezentować jej głównego bohatera oraz własnoręczny przygotowany plakat. Uczniowie prezentowali się w dwóch grupach wiekowych.

W klasach I-III nagridy zdobyli:

Milena Habowska

Bartosz Pikusa

Anna Żuczek

Piotr Pikusa

Amelia Sternal

W klasach IV-VIII wyróżniono:

Emilię Kwaśną

Jakuba Szczawińskiego

Natalię Gracjasz

Natalię Prądzyńską (za plakat)

• 11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

• Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego  odśpiewania 4 zwrotek ,,Mazurka Dąbrowskiego". Później uczniowie kl. II-VIII przedstawili montaż słowno-muzyczną pt. ,,Duma z Niepodległej" składający się z dwóch części. Pierwsza ukazywała historię walki o niepoległą Polskę, druga - mówiła o współczesnym patriotyźmie.